Právě je pát bře 29, 2024 12:11 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Rekonstrukce - zobrazení čar 
Autor Zpráva

Registrován: úte kvě 15, 2007 5:50 pm
Příspěvky: 55
Příspěvek Rekonstrukce - zobrazení čar
Dobrý den,
mám dotaz k filtru rekonstrukcí, resp. zobrazení čar.

Příklad: mám zeď s oknem, okno bourám a na jeho místě realizují nový širší otvor. Všechny čáry zdi a oken (sendviče) mám nastaveny TENKÉ z důvodu, který není podstatný, ale chci to tak ve všech stavech. Ve filtru rekonstrukcí mám u "bourání" a "nové kce" nastavený pouze přepis "pera výplně popředí" a "pera výplně pozadí", tedy pouze výplň zdi.

Přesto mi nějaké záhadné nastavení přepisuje obrys bouraných konstrukcí na TLUSTOU čáru, viz obrázek v příloze. Bohužel toto nastavení nemohu nikde najít. Podobný problém mám, když např. pouze odstraním (zazdím) stávající okno, tak při zobrazení nových konstrukcí je obrys zazděné části TLUSTOU čarou, i když nikde plná čára nastavená není. Ve filtru rekonstrukcí mám nastavený opět pouze přepis pera popředí a pozadí výplně.

Dokázal by někdo poradit? Děkuji. AC20


Přílohy:
KCEnast.jpg
KCEnast.jpg [ 109.34 KiB | Zobrazeno 6831 krát ]
KCE.jpg
KCE.jpg [ 81.15 KiB | Zobrazeno 6831 krát ]
ned dub 21, 2019 9:36 pm
Profil

Registrován: úte kvě 15, 2007 5:50 pm
Příspěvky: 55
Příspěvek Re: Rekonstrukce - zobrazení čar
Je to trochu blbost, ale přišel jsem na to, kdyby se s tím také někdo trápil. Problémem je zeď, resp. sendvič. Je nutné přepnout sendvič na základní zeď, nastavit požadovanou barvu (tloušťku) čáry řezu a přepnout zpět na požadovaný sendvič. Jinak obecně řečeno, při použití sendvičové konstrukce a filtru rekonstrukcí se do zobrazení zřejmě nechtěně propisuje i samostatné nastavení "nesendvičové" zdi.


pon dub 22, 2019 9:28 pm
Profil

Registrován: úte kvě 15, 2007 5:50 pm
Příspěvky: 55
Příspěvek Re: Rekonstrukce - zobrazení čar
Ještě jeden dotaz. Při realizaci nového otvoru do zdi se v zobrazení "bourané prvky" zobrazují hrany mezi stávající a bouranou zdí tlustou čárou (jako obrys zdi). Lze někde nastavit, aby se zobrazovali tence? Hledal jsem všude a nic. Děkuji


Přílohy:
Screen Shot 04-23-19 at 09.46 AM.jpg
Screen Shot 04-23-19 at 09.46 AM.jpg [ 46.13 KiB | Zobrazeno 6818 krát ]
úte dub 23, 2019 9:57 am
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz