Právě je čtv bře 28, 2024 11:38 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Vyplne obecne - 1.NP a zaklady 
Autor Zpráva

Registrován: ned led 16, 2011 9:35 am
Příspěvky: 4
Příspěvek Vyplne obecne - 1.NP a zaklady
Dobry den,

mam 2 otazky, ktere nemohu vyresit ani pomoci skript Krok za krokem - dokumentace.

Pouzivam Arch 12

1. pri tvorbe 2D prekladu v 1NP dle skript namaluji 2D cary (sklopeny rez) nad okno a pouziji "vypln" kde zvolim texturu sestiuhelnik - pro izolaci. Bohuzel v pudorysu se tato vypln nad oknem nezobrazi, videt jsou jen 2D cary. Hledal jsem zpusob, jak zviditelnit "vypln" nad oknem, ale nic jsem nenalezl a vazne si nevim rady.

EDIT: tak uz se mi objeviji 2D vyplne nad dvermi (nebyla zobrazena vrstva), bohuzel ne nad okny... cim to?

2. obdobny problem mam s modifikaci zakladoveho pasu... kvadr chci upravit dle navodu ve skriptech (tak aby bylo uskoceni, ktere znazorni ztracene bedneni a pote na druhe strane povytazeni o 150mm, jako izolace. Profil se mi povede vymodelovat do tvaru ktery potrebuji, ale opet nastava problem pri zmene sraf. Ve skriptech je napsano, pouzit "vypln" - pouzito. V okne, kde prvek modifikuji se zobrazi vse ok, ale ve spravci profilu stale zustava vychozi srafa pro zaklad. Po ulozeni mam tedy vymodelovany prvek, ale v rezu je stale puvodni srafa.

Prosim o navod pro idioty krok za krokem... jsem uz vazne frustrovan vlastni neschopnosti.

Dekuji.


Naposledy upravil Ramalama dne pon led 17, 2011 10:39 am, celkově upraveno 1

ned led 16, 2011 9:47 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 02, 2007 2:34 pm
Příspěvky: 452
Příspěvek Re: Vyplne obecne - 1.NP a zaklady
Oba problémy mohou spočívat v nastavení zobrazení modelu viz. screenshot 1. Výplně mohou být implicitně přepisovány prázdnou výplní. Viz. screen 2

Pokud jste toto nastavení nijak zvlášť needitoval, stačí přepnout na výchozí nastavení s názvem 50 (viz. screenshot 3)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

_________________
Intel Core i7 2630 2.0GHz, GeForce GT 540M, 8GB DDR3, W7 64


pon led 17, 2011 10:06 am
Profil

Registrován: ned led 16, 2011 9:35 am
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Vyplne obecne - 1.NP a zaklady
Děkuji - vyřešeno.


pon led 17, 2011 12:48 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz