Právě je čtv bře 28, 2024 11:33 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Blíží se setkání uživatelů... 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek Blíží se setkání uživatelů...
Čas tiká neúprosně, máme tu Listopad a než se nadějeme tak tu máme začátek prosince... čas meetinků : ) Tak kdopak z Vás se vydá na setkání ? Já osobně vyrážím opět na Prahu....

Zajímalo by mě, jak vnímáte takové setkání, vy co chodíte pravidelněji, máte pocit že kvalita přednášek (obsah, výklad a profesionalita, tématičnost ....) má tendenci stoupat / klesat nebo máte pocit že stagnuje ???

Jak to cítíte vy ? Byl bych rád, kdyby se tu našel někdo k diskusi, konec konců od toho tu to fórum máme, že : )

_________________


AC 5 ...... 23


pon lis 05, 2007 10:10 am
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát pro 09, 2005 1:30 pm
Příspěvky: 396
Příspěvek 
Já chodím pravidelně (Ostrava), asi jen jednou jsem nebyl, a vždy si tam chvilema odpočinu a chvilema se najde i neco o cem nevim a obohati me to :).
Nemyslim si, ze by nejak kvalita stagnovala, ale ani si nemyslim, ze by nejak rapidne vrostla. Zalezi s cim by se to porovnavalo :), ale myslim si ze kluci to berou volne a to se mi libi. Nemam rad striknost, takze kluci!!! tesim se na hnuse prazske pivo, chlebicky a tombolu :lol: .

_________________
AC 11 ...WIN 7 64...Intel Core i5-2550K 3,40Ghz...8 GB RAM...Nvidia GeForce GTX 570


pon lis 05, 2007 3:52 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek 
xmalda píše:
Já chodím pravidelně (Ostrava), asi jen jednou jsem nebyl, a vždy si tam chvilema odpočinu a chvilema se najde i neco o cem nevim a obohati me to :).
Nemyslim si, ze by nejak kvalita stagnovala, ale ani si nemyslim, ze by nejak rapidne vrostla. Zalezi s cim by se to porovnavalo :), ale myslim si ze kluci to berou volne a to se mi libi. Nemam rad striknost, takze kluci!!! tesim se na hnuse prazske pivo, chlebicky a tombolu :lol: .


No jestli chodis pravidelně ostravu tak tam byl naposled medovník:) a urcitě něco dobrého petra zase objedná :)

Jinak ja kvalitu neposoudim protože donedavna sem to sam dělal :)
:lol: :lol: :lol: vlastně byla dobrá a ted to muselo jít beze mě zákonitě dolu :lol: :lol: :lol:
A jak asi tušíte můj názor je že bych některe věci dělal jinak :)

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


úte lis 06, 2007 9:19 am
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát pro 09, 2005 1:30 pm
Příspěvky: 396
Příspěvek 
No to je fakt, byl medovnik a byl vyborny :).

_________________
AC 11 ...WIN 7 64...Intel Core i5-2550K 3,40Ghz...8 GB RAM...Nvidia GeForce GTX 570


úte lis 06, 2007 9:28 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Zajimalo by me jak se vám líbilo setkání to co se týče odborného obsahu.

Organizacně to bylo zvládnuto dobře (praha) na peknem miste kam se všichni pohodlně vejdou.
Učast byla dobrá a nezapomenutelný zážitek je na to jak se čeští dravci vrhli na chlebíčky a jak někteří plnili své tašky žateckou 11 seč jim síly stačily :cry: :cry:

Z odborného hlediska jsem se těšil na dovysvětlení některých 11 kových novinek (na jaře se pochopitelně startovalo) bohužel jsem se dověděl jen to že pracovní list se používá na detail :cry: a take jsem se od hochů z podpory doslechl že vlastně nic nového co by se dalo ukazovat 11 nepřinesla :cry:
Mam pocit že setkáni aspon pro mě bylo ztáta času (podzimní)

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


úte pro 11, 2007 9:17 am
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 27, 2007 9:15 am
Příspěvky: 270
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
Učastnil jsem se zatím jem posledního setkání (Praha) a z odborného hlediska mě to nepřineslo mnoho nového. Nejpřijatelnější a nejpřínosnější byla diskuse na konci (bohužel dost krátká). Přitom si myslím že by bylo i spoustu dotazů co se týče tabulek výpisů a podobně.
Spíš mě to přišlo jako taková promo akce na 11ku. A to ještě s tím že tam není v podstatě nic nového, (byť tam pár fičurinek je) :)
Chlebíčky a tombola je plusový bod i když jsem ještě nikdy nic nevyhrál :cry:

_________________
Archicad 22, Artlantis Studio 6, Twinmotion
Co nejvíc věcí ve 3D a co nejmíň dokreslování


úte pro 11, 2007 10:37 am
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát pro 09, 2005 1:30 pm
Příspěvky: 396
Příspěvek 
Ja se ucastnil uz asi po 5te (Ostrava) nepocitam to, a take jsem si neprinesl nic noveho. A pridal bych prostor na ruzne finty v AC, protoze je jich tam spoustu a hodne lidi o nich nevi. I kdyz jednu chlapci ukazali (jak se pricitaji a odcitaji souradnice).
Jinak to byl pro me odpocinek od prace. Chlebicky se opet povedly :) a dokonce jsem vyhral i v tombole.

_________________
AC 11 ...WIN 7 64...Intel Core i5-2550K 3,40Ghz...8 GB RAM...Nvidia GeForce GTX 570


úte pro 11, 2007 10:50 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Já jsem se účastnil již poněkolikáté (Praha) a opět jsem zaplakal.

Organizace výborná, v Dobešce jsme se opravdu už mačkali, Novodvorská je OK. Ale jinak ... děs. Zase jsem se totálně nudil (naštěstí jsme s kolegou našli i čtverečkovaný papír na piškvorky).

Přednes mladých chlapců z podpory opět odpovídal asi jejich zkušenostem a věku. Když už byla řeč o archicadu, tak se opět opakovali věci pro začátečníky a nebo se tam mlela snůžka nepravd. Cegra se v tomto směru zastavila na verzi 8 a 9 a prostě se asi rozhodli, že nás neustále budou učit uživatelské profily, navigátora a ostatní základní nástroje, které by běžný uživatel měl znát. Tudíž bych předpokládal, když dělám něco pro stále uživatele (supportpackáře), tak vynechám tyhle blemcy. Nejsme přece žádný lamy. Já osobně jsem to dal najevo i v dotazníku, protože rozhořčen jsem prakticky od doby, kdy se zavedla éra mladých plín na hrad. Obě přechodová školení na AC10 a AC11 které si dokonce drze pojmenovali pro pokročilé, byly ukázkou výuky AC pro nováčky a opět se tam ukazovaly blbosti a když něco málo, tak jen okopírované flešové videa z gr webu. Marně čekám, když se konečně někdy dostane taky pokročilejším uživatelům, toto mi přijde že je jen marketingový lov na nováčky a ti co to mají a trošku tomu rozumí na ty sereme. Není moje vina, že podpora se zahltila nezkušenými lidmi, ale zlatej Luboš Cipra, jeho přednesy a setkání měly náboj, tyhle setkání jsou jen fraška. Jediné čím si přítomné CEGRA kupuje jsou chlebíčky a potisknuté piva - bohužel spoustě lidí toto stačí. ZADARMO I ŽLOUTENKU jak se říká.

BTW: hlavní cena v tombole je už dost okoukaná : )))))) Opakovaný vtip není vtipem : )

_________________


AC 5 ...... 23


úte pro 11, 2007 3:32 pm
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 11, 2007 4:35 pm
Příspěvky: 16
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Příspěvek 
Od SU (Praha) jsem očekával nával informací ohledně nové verze, různé triky a finty, které by všem usnadnily a zejména urychlyly práci v ArchiCadu, připravený blok a dvě propisky mi však posloužily pouze k partičce piškvorek s kolegou...

Rozhodně nepatřím mezi zkušené nebo pokročilé uživatele, ale myslím si, že témata přednášky jako je navigátor, tvorba vlastního uživatelského profilu či snad šablony nebyly na místě. Dle mého názoru, smyslem SU by mělo být rozšiřování vědomostí ohledně AC...opakovat si může každý sám a nemusíme kvůli tomu jezdit do Prahy, Brna či Ostravy...nebo snad ne ??


úte pro 11, 2007 4:56 pm
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 27, 2007 9:15 am
Příspěvky: 270
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
Jak jsem řek nic přínosného. Uvítal bych klidně i praktické ukázky tvorby doplňkové dokumentace (tabulek výpisů) nějaké zásady pro popisování prvků a podobně. Myslým že nakreslit čáru nebo zeď umíme všichni a editovat profily snad taky (kdo ne, jeho hloupost :) )

_________________
Archicad 22, Artlantis Studio 6, Twinmotion
Co nejvíc věcí ve 3D a co nejmíň dokreslování


stř pro 12, 2007 1:31 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz