Právě je stř kvě 08, 2024 9:59 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
studentská verze - tisk 
Autor Zpráva

Registrován: stř říj 05, 2005 2:45 pm
Příspěvky: 35
Příspěvek studentská verze - tisk
Zdar lidi , potřeboval bych zjistit , jak zmenšit ten reklamní nápis při tisku graphisoft, podařilo se mi ho vytisknout normálním písmem , ale i písmem 10 cm vysokým, nevím čím to je...

Dík moc.


pát říj 07, 2005 3:38 pm
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 12:22 pm
Příspěvky: 100
Bydliště: Ježov (HO)
Příspěvek Bez reklamy
Co takhle tisk bez reklamy? Hoď to do plotmakeru a nastav velikost formatu na a1 a svuj vykres hod do prostred. při tisku dej jen tisk stránky 5. a mas to bez reklamy. Tak jsem to delal na stredni, vypadalo to s reklamou hodne blbe.

_________________
i486 DX
4MB RAM
HDD: 40MB
Archicad 11


pát říj 07, 2005 4:41 pm
Profil

Registrován: stř říj 05, 2005 2:45 pm
Příspěvky: 35
Příspěvek Re: Bez reklamy
kde mám vzít plotr na A1, to už nějak vyretušovat ve photoshopu nebo tak něco...,


forad píše:
Co takhle tisk bez reklamy? Hoď to do plotmakeru a nastav velikost formatu na a1 a svuj vykres hod do prostred. při tisku dej jen tisk stránky 5. a mas to bez reklamy. Tak jsem to delal na stredni, vypadalo to s reklamou hodne blbe.


pát říj 07, 2005 11:24 pm
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 12:22 pm
Příspěvky: 100
Bydliště: Ježov (HO)
Příspěvek ??
Jaký plotr?? myslím PLOTMAKER (software s Archicadem), je to speciální prog na tisk výkresů jestli jsi jestě nezjistil.

_________________
i486 DX
4MB RAM
HDD: 40MB
Archicad 11


sob říj 08, 2005 11:26 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 15, 2005 4:32 pm
Příspěvky: 1393
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Studentská verze je kompatibilní s univerzitní (ta je chráněna kličem a dodává se na školy) univerzitní verze tiskne bez reklamy . Vetšinou si stejně tisknete ve škole protože je to levnější.

_________________
LubosC
API pro Archicad ; GDL všechny urovně ; Rozpočty ; Napojení a databáze ;
nový email : cipra (zavináč) cline (tečka) cz


sob říj 08, 2005 6:54 pm
Profil

Registrován: stř říj 05, 2005 2:45 pm
Příspěvky: 35
Příspěvek 
Nám to tiskne ve škole s reklamou..., máme tam studentskou...

LubosC píše:
Studentská verze je kompatibilní s univerzitní (ta je chráněna kličem a dodává se na školy) univerzitní verze tiskne bez reklamy . Vetšinou si stejně tisknete ve škole protože je to levnější.


ned říj 09, 2005 8:53 am
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Forad: No možná že ani plotmaker nezná, taky se nám o něm vě škole moc nezmínili a krásu plotmakeru jsem objevil až v projekci : ))))

Jinak, tedy já měl na střední obdobný postup. Nakreslil jsem si body aby mi to zabralo 9 stránek na tiskárně (např 9x A3). Přesně doprostřed jsem umístil výkres a při tisku jsem zadal tisk jen páté stránky, okraje už zmizely. Jinak ta velikost reklamního písma, šla tuším nějak nastavit. Ale hezčí to je bez toho písma.

A malá poznámka nakonec :o) Pro příště s obdobnou formou problému kdyžtak napiš do sekce "Otázky a odpovědi", tohle je sekce s námětama :o)

_________________


AC 5 ...... 23


ned říj 09, 2005 9:11 pm
Profil

Registrován: stř říj 05, 2005 2:45 pm
Příspěvky: 35
Příspěvek 
Kdes chodil na školu???, Já chodím na SPŠ do Zlína a tam oba učitelé co nás mají z Cadu , tak preferují Autocad , oni vlastně ani v Archicadu neumí, tak vždycky tak dva lidi ze třídy se odváží jít do Archicadu, já jsem do toho šel a celkem se v tom topím... no uvidíme ,letos děláme RD barák pro stavební řizení , následně potom prováděčku se všim všudy...,

CADmaster píše:
Forad: No možná že ani plotmaker nezná, taky se nám o něm vě škole moc nezmínili a krásu plotmakeru jsem objevil až v projekci : ))))

Jinak, tedy já měl na střední obdobný postup. Nakreslil jsem si body aby mi to zabralo 9 stránek na tiskárně (např 9x A3). Přesně doprostřed jsem umístil výkres a při tisku jsem zadal tisk jen páté stránky, okraje už zmizely. Jinak ta velikost reklamního písma, šla tuším nějak nastavit. Ale hezčí to je bez toho písma.

A malá poznámka nakonec :o) Pro příště s obdobnou formou problému kdyžtak napiš do sekce "Otázky a odpovědi", tohle je sekce s námětama :o)


ned říj 09, 2005 10:50 pm
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 20, 2005 3:17 pm
Příspěvky: 1016
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Já na SPŠ do Kadaně (druhej kout republiky), ale tudle FORAD letos maturoval ve zlíně :o)))
Jinak to u nás na škole byl zase jen ArchiCad, ale já si ho tam dost oblíbil hnedka, postupně se zaváděl i autocad. Jinak neboj, myslím že v archicadu plavat dlouho nebudeš, tedy alespoň já se v něm velmi snadno a rychle učil.

_________________


AC 5 ...... 23


ned říj 09, 2005 11:24 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz