Právě je čtv bře 28, 2024 11:28 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Export z archicadu do dwg 
Autor Zpráva

Registrován: pát bře 28, 2008 4:39 pm
Příspěvky: 1
Příspěvek Export z archicadu do dwg
Zdravím všetkých znalých užívateľov ArchCadu...

Mám problém s exportom či už 3D modelu alebo 2D dokumentu do formatu dwg aj dxf. Pri ,,,,uložení ako,,, nemám ani len možnosť ukladať do týchto formátov. ( je na mieste spomenúť že ide o ArchiCad 10, ktorý by už mal mať takúto možnosť ako súčasť seba samého ). Takže help me please.
Taktiež som si nahodil do compu Artlantis. Ten ako som sa dočítal vyžaduje buď už spomínané formáty súborov, alebo je možnosť stiahnuť plugin, kt. mi umožní ukladať axonometrické a iné pohľady do súboru ,,,atl,,, alebo nejak tak. Takže som nainštaloval aj plugin a súbory skopíroval na správne miesta. Tj. jeden do ,,,doplnky archicadu-export import,, a druhý do hlavného adresára archcadu. No výsledok bohužial stále rovnaký. Žiaden export do dwg, dxf, ani ,,atl,, ( ani len možnosť výberu z týchto formátov súborov )

Please help.

PS: pracujem na notebooku s minimálnymi parametrami pre spustenie archcadu. (akurát grafika je 128-cka zdielana...smrk.) Ale pracujem aj na stolovom compe, ktorý spĺňa aj požiadavky graf. karty. No že by to bolo kôli grafike to sa mi zdá troška blbosť.


pát bře 28, 2008 4:52 pm
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát pro 09, 2005 1:30 pm
Příspěvky: 396
Příspěvek Re: Export z archicadu do dwg
Nemas nainstalovany AC v nestandartim adresari? (standartne byva C:/Program Files/graphisoft/archicad10/...
nebo vam ve slozce ImportExport chybi dane pluginy jako je DWG in_out - ale kdyz jste tam instaloval alt a nejde, tak bude problem nekde jinde
dalsi moznost je preinstalovat AC nebo kontaktovat tech. podporu

_________________
AC 11 ...WIN 7 64...Intel Core i5-2550K 3,40Ghz...8 GB RAM...Nvidia GeForce GTX 570


pát bře 28, 2008 8:39 pm
Profil

Registrován: úte bře 18, 2008 10:54 am
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Export z archicadu do dwg
jak mám DWG in_out plugin nainstalovat, mám také arch10 a nemám možnost výkres do tohoto formátu uložit. Existuje i plugin pro uůožení do pdf ?

Doplňky pro ukládání do jiných formátů by se měli nainstalovat automaticky při instalaci (DWG, PDF). Koukni se do správce doplňků zda máš tyto doplňky načtené, pokud ne, mohl nastat známý problém v případě INT verze archicadu - stačí prohledat toto fórum, už se to tu řešilo.

K tomu PDF, v 10tce, se to dělá ještě tuším přes publikaci a externí tiskárnu amiuny PDF convertor, který lze doinstalovat. Případně doporučuji F1.


ned bře 30, 2008 11:26 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz