Právě je úte bře 19, 2024 4:02 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Tabulky Roofmaker, výpisy prvků a pod 
Autor Zpráva

Registrován: úte čer 18, 2013 12:14 pm
Příspěvky: 2
Příspěvek Tabulky Roofmaker, výpisy prvků a pod
Ahoj, jsem nešťastná, :(
potřebovala jsem si udělat výpis prvků z roofmakeru. Použila jsem šablonu komponenty / prvky / Krov souhrn (roofmaker) byla suprová, byl v ní vždy obrázek kleštiny, krokve a pod s parametrama, počet ks. atd. Chtěla jsem pár věcí změnit tak jsem šla do nastavení seznamů, klikla na roofmaker -> krov souhrn, odemkla a snažila se dát pryč některé věci, které jsem tam nechtěla. Po zmáčknutí Ok, se tabulka celá zhroutila a bylo v ní spousty chyb, nemohla jsem přijít na to, jak ji vrátím do původního nastavení, tak jsem smazala celou tu položku krov/souhrn a myslela si, že se vytvoří nová sama. Bohužel se nic nestalo a i když vytvořím zcela nový projekt, není tam :(

Co mám dělat? to si mám přeinstalovat celý archicad aby to tam zase bylo? Potřebuji zítra odevzdat ročníkový projekt ve škole :/ Za jakoukoliv rychlou radu budu hrozně vděčná..


úte čer 18, 2013 12:24 pm
Profil

Registrován: úte čer 18, 2013 12:14 pm
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Tabulky Roofmaker, výpisy prvků a pod
Už jsem na to přišla, zjistila jsem, že se tam dá načíst šablona přímo z archicadu, jen se musí poctivě hledat. Nechápu ale, jak do té tabulky mohu něco napsat např tam kde je 5 řádků s nadpisem ,, textové pole ,, tak jsem nepřišla na způsob, jak to změnit.

taky jsem se chtěla zeptat, jak se vůbec s těmahle tabulkami pracuje, nejdou vyexportovat a blbě se tisknou :/


stř čer 19, 2013 4:19 pm
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz